Konkursy

Konkurs!

W związku z zaplanowanym na 26-27. czerwca tego roku (to już za dwa tygodnie!), organizowanym przez firmę McDonald’s wyjazdem dla laureatów konkursu „Zostań Dociekliwym!” zostałem obdarowany wyjątkowym prezentem.

Firma McDonald’s postanowiła, że wybrany przeze mnie czytelnik mojego bloga www.zolwocenianiecopozywienia.wordpress.com) otrzyma nagrodę właśnie w postaci rzeczonego dwudniowego wyjazdu do dostawców McDonald’s oraz dodatkowo IPada Mini!
Oczywiście aby nie było Wam tak łatwo mam przebiegłe pytanie konkursowe i jeden dodatkowy warunek:

1. Proszę Was o zestawienie jak najciekawszej i jak najsmaczniejszej kanapki, którą chcielibyście zobaczyć w menu McDonald’s. Kanapka musi być przede wszystkim możliwa do zrealizowania w punktach McDonald’s. Przedstawcie jej nazwę, przewidywaną cenę. Chętnie (choć niekoniecznie) przyjmę też rysunki, szkice czy grafiki obrazujące Wasz pomysł.
2. W momencie ogłaszania wyników (19.06.2013 ; godz. 20:00) konkursu osoba, której przypadnie zwycięstwo musi być fanem na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/Zolw.ocenia.nieco.pozywienia).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: zolwocenianiecopozywienia@o2.pl – opis powinien zawierać: nazwę kanapki, przewidywaną cenę, sposób podania, zestawienie składników (z jak największą ilością szczegółów) oraz informację dlaczego właśnie ta kanapka wydaje Wam się najbardziej odpowiednia. Dodatkowo podajcie imię i nazwisko.

Podobny konkurs, który trwa do jutra, organizuje Żorż ze Street Food Polska. Jego zadanie konkursowe znajdziecie pod tym linkiem: http://streetfoodpolska.pl/jak-to-sie-robi-w-polsce/

Pamiętajcie! Liczy się kreatywność i Wasza wiedza, niech Was nie pociąga nagroda dodatkowa, zawalczcie o świetną dwudniową zabawę i poszerzenie Waszych horyzontów organizowane przez McDonald’s. Z mojej strony to wszystko, regulamin konkursu „Zostań Dociekliwym” znajdziecie tutaj: https://mcdfb.247digital.pl/dociekliwi_konkurs/regulamin.pdf

Powodzenia!

EDIT: odpowiedzi będą przyjmowane do wtorku (18.06.2013) godz. 23:59.

szulff

11 Comments

  1. Mam pytanie, co trzeba napisać w opisie kanapki przy ‚sposobie podania’ ? Czy chodzi o opakowanie w którym kanapka byłaby sprzedawana, czy o coś zupełnie innego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *