Konkursy

Rozstrzygnięcie Konkursu!

Witam!
Zgodnie z obietnicą wczoraj o 23:59 zakończyłem przyjmowanie prac konkursowych, których przybyło około czterdziestu.
Podsumowując: kilka z nich było średniej jakości, ale większość z Was bardzo się postarała a kilkoro nawet zaskoczyło. Mam kilka rysunków, interesujących pomysłów, jednego zwycięzcę i dziesięć Bonifikart oraz Bonów do McDonald’s jako nagrody pocieszenia dla tych, którzy byli blisko.
Muszę przyznać, że poziom niektórych prac był znakomity, praca Iwony B. zaskoczyła formą, Agnieszki Z. i Bartka K. wylewnością i znakomitym klimatem. Kanapki Katarzyny Lewandowskiej i Anny-Marii Adach zaskoczyły mnie całkowicie i szczerze to właśnie propozycja Anny-Marii to byłaby ta, którą osobiście spożyłbym najchętniej, ale pod uwagę brałem różne czynniki, które pokrótce omówię i podam wyniki.
Każdy parametr oceniałem w trójstopniowej skali (0/0.5/1pkt) i osobiście uważam, że byłem dosyć surowy:
Zajawka – czyli to na ile z tekstu wiało zainteresowaniem, biorącego udział w konkursie.
Kreatywność – czy szliście na łatwiznę i była to kolejna (naliczyłem cztery) kanapka w stylu Cheeseburger + Kurczakburger czy jednak staraliście się wymyślić coś bardziej wyszukanego
Domniemany Smak – przy każdej kanapce wyobrażałem sobie jej zestawienie i smak jaki mogłaby sobą reprezentować
Sposób Podania – dosyć ważna część o której niektórzy zapomnieli a z kolei inni zdobyli się tu na znakomite pomysły – zazwyczaj jednak pisaliście o zwykłym kartonowym pudełku
Możliwość Realizacji – czy kanapka nie jest zbyt wymyślna, czy byłaby jedynie propozycją sezonową, czy nie byłaby zbyt droga w porównaniu z tymi, które aktualnie McDonald’s posiada w swej ofercie i tym podobne…
Nazwa – czy chwytliwa, czy nieoklepana i tym podobne…
Profesjonalizm – jak profesjonalnie podeszliście do zadania – czyli na przykład: z humorem, ale bez wygłupów
Pomysł – sam pomysł na kanapkę i jej podanie
Wykonanie – czyli jak interesujący i zachęcający tekst napisaliście

Wybór zwycięzców jest czysto uznaniowy i leży jedynie w mojej gestii, więc nie przyjmuję zwrotów ani reklamacji. W uzasadnieniu dodam jedynie, że była to najbardziej oryginalna kanapka, którą bez większych problemów można by wprowadzić do McDonald’s, sam bardzo chętnie bym ją zjadł a tekst o niej, choć niedługi, to konkretny i nafaszerowany szczegółami.

Miejsce Pierwsze, wyjazd z ekipą Dociekliwych organizowany przez McDonald’s i IPad Mini ufundowany przez tę firmę wygrywa:

Urszula Kotowska!

Pozostałe miejsca od Drugiego do Jedenastego, (podane w losowej kolejności) czyli Bonifikarty i Bony na 20zł do punktów McDonald’s ufundowane również przez tę firmę zajmują i otrzymują:

Oliwia Dargiewicz
Piotr Szmielew
Agnieszka Zimna
Michał Dębowski
Konrad Karczmarczyk
Bartek Kobyłka
Anna-Maria Adach
Katarzyna Lewandowska
Tomasz Barton
Iwona Bejnar

Poproszę osoby, które wygrały o kontakt w prywatnej wiadomości na Facebooku, ustalimy szczegóły odbioru nagrody.

Dziękuję za świetną zabawę, Wasz liczny udział, znakomite odpowiedzi, trud przy wyborze zwycięzców, który mi zafundowaliście i gratuluję Wasz wszystkim!

Zachęcam do dalszej lektury mojego bloga i do następnego!

szulff

2 Comments

  • Oto on (mam nadzieję, że Pani Urszula mnie nie zabije 😛 ): LeśMac to kanapka, którą chciałabym zobaczyć w ofercie McDonalda.
   Bułka: chrupiąca, grillowana, z sezamem, okrągła. W niej nieodsączony kotlet z wołowiny (podobny jak w niedocenianej kanapce McRoyal), który musi być bardzo soczysty. Nad nim usmażone na masełku kurki prosto z lasu przyprawione jedynie szczyptą soli. Smak kurek poprawi ułożona tuż nad nimi świeża, czerwona cebulka. Kompozycję kończy oczywiście plaster roztopionego sera Chedar. W tej kanapce liczy się także sos. Będzie to coś zupełnie nowego w ofercie McDonalda. Mianowice sos śmietanowo-ziołowy, z przewodnim aromatem świeżej pietruszki. Dodatkowo wyczuwalna będzie nuta koperku oraz bazylii.
   Całość będzie kosztować 7,90 PLN.
   Podana w klasycznym, papierowym pudełku (via BigMac).
   Dlaczego akurat LeśMac? Zbliża się pora najlepsza na grzybobranie. Chyba każdy lubi smak świeżo zebranych kurek (chyba najbardziej popularne, najłatwiejsze do znalezienia, a przy tym bardzo smaczne) połączonych z nutą śmietany. Osobiście jestem fanką tych grzybów, a bardzo rzadko można je dostać w kanapkach. Dlatego chciałabym w końcu zobaczyć ją właśnie w takiej kompozycji, jaką przedstawiłam! Wydaje mi się, że znalazłaby bardzo wielu fanów. Dodatkowo jest bardzo prosta i relatywnie tania 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *