Informacje|Uncategorized

Progres?

Drodzy Czytelnicy, pewnie jakaś(większa bądź mniejsza) część z Was, zauważyła, że na blogu i fanpage’u pojawiły się grafiki, które pomogą zidentyfikować graficznie Żółw ocenia… w sieci – obecnie tyczy to się zdjęcia profilowego, zdjęcia w tle oraz pięciostopniowego systemu oceniania, który pomoże tym, którzy nie mają chęci czytać rozwlekłych tekstów o pożywieniu i chętniej zajrzą po szybką informację w końcowej części wpisu.
Dodatkowo w tym poście poczęstuję Was świeżym logo żółwia.
Autorem grafik jest Jacek Rakiej, który tak umotywował to jak one (po niemal trzech tygodniach prac) ostatecznie się prezentują.

Szukałem punktów wspólnych pomiędzy żółwiem i jedzeniem. Odkryłem, że nie jest to jedynie sałata, którą żółwie tak uwielbiają. W zasadzie to żółwie… wyglądają jak jedzenie! A konkretnie: ich skorupa kształtem przypomina bułkę hamburgera! Jako, że blog „Żółw ocenia…” zajmuje się przede wszystkim oceną żywności fast-foodowej rozwiązanie to wydało mi się idealne. Projekt zakłada takie połączenie kształtu żółwia i bułki hamburgera by stworzyć hybrydę. Zdecydowałem się na zastosowanie prostych i klarowanych linii. Logo jest minimalistyczne i wpisuje się w najnowsze trendy w projektowaniu.

W mojej opinii Panu Jackowi udało się to świetnie.

W tym tygodniu Żółw ocenia… zostanie przeniesiony ze standardowej platformy wordpress.com na własny hosting pod domenę tomedrek.stronazen.pl – mam nadzieję, że w związku z tym wpisy o sałacie i bułkach produkowanych dla McDonald’s zdążą pojawić się do połowy przyszłego tygodnia.
Bądźcie cierpliwi, drodzy Czytelnicy.

logo_zolw_ocenia_black_no_background

szulff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *