McDonald's|Sieciówki

Wakacje w McDonald’s

McRoyal (4)Jeżeli jesteście zainteresowani tym co pojawi się w sieci McDonald’s po Podwójnej Klasyce Smaku czyli kanapkach Steakhouse Classic oraz Caesar Classic, to uchylę rąbka tajemnicy:

09.07.2014 do sprzedaży wejdą dwie interesujące wersje McWrapa (wartości kaloryczne podane dla: kurczak chrupiący/kurczak grillowany):
Hawajski (10.90zł)(525/405kcal)(plaster ananasa, ser tarty Cheddar, sałata, sos Indyjski Curry)
Włoski (10.90zł)(567/447kcal)(Sos Balsamiczny, rukola, ser Mozarella, pomidor, sos Pesto)
Ponadto jeden z bardziej lubianych przeze mnie McWrapów – Miodowo-Musztardowy (445/340kcal)zmieni nazwę na Bekon DeLuxe.

Do tego zostaną spełnione prośby i marzenia niejednego/ej fana/ki McDonald’s i do oferty, na czas wakacji przynajmniej, wróci Podwójny McRoyal (12.60zł obecnie) i pojawi się opcja lodów McFlurry w kombinacji z batonem Snicers (480kcal).

Prawdopodobnie by Royali nikomu nie zabrakło, około 30.07.2014, pojawi się Grand Royal Original (12.90zł) (mięso 4:1, naturalny ser Ementaler, pomidor, czerwona cebula, pikle, Sos Kanapkowy oraz Sos Brava – pomidorowo-paprykowy).

Do wszystkiego dobrać będzie można ziemniaczane Łódeczki (275kcal) z Sosem Śmietanowym. Kilka innych informacji zachowam dla siebie a dodać mogę jedynie, że pojawi się kilka promocji, coś gratis i nowa sałatka – jeżeli to w ogóle kogoś zainteresuje.
Cen i wartości kalorycznych w tej chwili jeszcze nie znam, ale postaram się uzupełnić je na bieżąco lub dołożyć niezwłocznie do analizy nowych produktów.

Tomek Mędrek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *