McDonald's|Sieciówki

Święta w McDonald’s będą syte!

Po totalnej katastrofie jaką okazały się cztery kanapki z konkursu Mój Burger, sieć McDonald’s wprowadza to na co wszyscy czekają cały rok. W tym okresie sporo osób czeka na wyprzedaże, Święta, rodzinę a jest grupka ludzi, którzy czekają na Drwala – kanapkę Drwala.
Oto, po fastfoodowej apokalipsie, nadchodzi ziemia obiecana:

17.12.2014r. pojawią się:
Kanapka Drwala (12.90zł), o której dokładniej możecie poczytać tutaj, drodzy Czytelnicy.
Kanapka Drwala (4)


Pikantna Kanapka Drwala (12.90zł),
(opis tutaj) która od klasycznej różni się dodatkiem papryczek jalapenios (oryginalna pisowania), ostrym (w mniemaniu sieci) sosem Nacho i… brakiem boczku – gdzieś food cost musiał się kompensować, szkoda, że akurat tutaj.

Dodatkami będą Zakręcone Frytki, o których co nieco pisałem tutaj i Chrupserki z Sosem Żurawinowym, które oceniłem tu.
Całość oferty będzię dostępna do 10.02.2014r., więc Drwalami na pewno zdążymy się nacieszyć.

Do 13.01.2015r., równolegle będzię dostępna, mniej przeze mnie lubiana Kanapka Zbójnicka(12.90zł / 805kcal) czyli: serowo-bekonowa bułka, wołowina, placek ziemniaczany, topiony Emmentaler, bekon i wyśmienity sos.
Od 14.01.2015r., po wycofaniu Kanapki Zbójnickiej pojawi się Big Coleslaw Burger (12.60zł/733kcal), który będzię składał się z: standardowej bułki, wołowiny, kapusty białej/czerwonej , majonezu, ostrego Sosu Musztardowego, sera Cesarskiego, bekonu, rukoli i dwóch plastrów pomidora.

Podsumowując, Święta będą na pewno syte w sieci McDonald’s, wróże sukcesy w sprzedaży a i Big Coleslaw Burger wygląda nieźle, więc chyba i po nowym roku będzie co przekąsić.
Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście nie mogę doczekać się środy.

 

Tomek Mędrek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *