Informacje

Wszystkiego najlepszego!

Żółw urodziny 2Minął kolejny rok z blogiem – to już dwa lata i niemal 2000 Was na fanpage’u i ponad 110tys. wyświetleń w ciągu roku (to już chyba nieźle, prawda?), co daje mi moc i motywację do dalszego spożywania i pisania dla Was.
Nie obyło się bez problemów – Żółw nie był widoczny w wyszukiwarce Google i dosłownie kilka dni temu wrócił, zmieniłem nieco wygląd bloga by był bardziej przejrzysty i przyjemny dla oka. Napisałem o połowę mniej tekstów niż przez pierwszy rok, ale było to spowodowane głównie sytuacją zawodową, a ta w ciągu ostatniego roku zmieniła się diametralnie (na szczęście in plus).

Najważniejsze akcje zeszłego roku, to chyba duża współpraca z KFC (pięć tekstów i warsztaty na kuchni), dodatkowo przemiło wspominam Mistrzostwa Burgerowe na Placu Defilad – piękna pogoda i piękny czas, dużo Spożywających, dużo burgerów i dużo Cydru Lubelskiego. Poza tym kilka konkursów na blogu i wyjazd do Zakopanego, który pod kątem gastronomicznym mam zamiar opisać już niebawem.

Dziękuję Wam. Przede wszystkim za Waszą aktywność na fanpage’u – toczą się tam często długie i interesujące dyskusje, z których nadal wiele się uczę, ale również za podpowiedzi gdzie spożywać, jak trzymać linię i informacje co okropnego wymyślili ostatnio w japońskich fast foodach. Ciężko byłoby pisać do szuflady a zdjęcia trzymać na zakurzonych pendrive’ach (znak czasu) – dzielenie się moimi wrażeniami na temat pożywienia sprawia mi niewymowną radość i za tę możliwość również Wam dziękuję.

A na koniec tej niemal oskarowej mowy, mam dla Was, drodzy Czytelnicy, coś specjalnego – gif, z wizerunkami wszystkiego co spożyłem przez cały rok 2014 i co zdążyłem sfotografować (oczywiście to nie wszystko co jadłem w ogóle) – niemal 250 zdjęć, kilkadziesiąt megabajt – ciężkie, nie tylko dla wątroby, smacznego!
ZolwOcenia_2014

P.S. I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Żółwia!

Tomek Mędrek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *