McDonald's|Sieciówki

W międzyczasie w McDonald’s

Prędko minął czas ostatniej promocji w sieci McDonald’s, którą szerzej opisałem tutaj. McDonald’s tym razem zbroi się w interesujące propozycje na okres między wiosną a czerwcem, a to, że nieźle im to wychodzi, już wiem, po sprawdzeniu pierwszej trójki wiosennych propozycji z ostatniego menu sezonowego.NYBC (1)Dziś nie będę lał wody i od razu przejdę do rzeczy, nowości serwowane od 24.04 do 24.06 oto one:
Chicago Chicken(11.90zł/673kcal) – mięso Chicken Premiere, dwa plastry sera Emmentaler, pomidor, czerwona cebula, sałata batawia oraz sos Majonezowo-Cytrynowy. Zdecydowanie najciekawszy z tego świeżego zestawienia wydaje się być sos. Chilli-lemon to kompozycja, która potwierdza, że sosy z cytrynową nutą Makowi udają się świetnie, więc mam nadzieję, że podobnie będzie w tym przypadku. Reszta to warzywka i lubiane przez moje kubki smakowe mięso – powinno być w porządku.

New York Beef Classic(12.60zł/709kcal) – opisany tutaj, złożony z podwójnej porcji wołowiny (prawdopodobnie 7:1), dwa plastry sera Cheddar, dwa plastry pomidora, cięta sałata, czerwona cebula, pikle, a kanapkę nawilżają Sos Kanapkowy i musztarda. Propozycja znana mi na wskroś – niestety nie jestem jej zbyt wielkim fanem, choć w zeszłym roku nieco się do niej przekonałem. Tym razem jednak, częściej wybiorę to co opiszę niżej – wiem już teraz na pewno.

Podwójny McRoyal BBQ(12.60zł/791kcal) – coś na co wszyscy czekali, ale jednak nie takie jakby się spodziewali. Osobiście życzyłbym sobie w nim nieco bekonu i prażonej cebulki, a to co mamy to po prostu standardowy Podwójny McRoyal z sosem BBQ na miejscu musztardy i ketchupu, czyli: dwa razy mięso 4:1, dwa plastry sera Cheddar, nieco świeżej, białej cebuli, pikle i oczywiście sos barbecue.Wiosna McDonald's (7)Dodatkiem dedykowanym do sezonowych produktów są Frytki Amerykańskie(5.90zł/324kcal), podawane z Sosem Śmietanowym, z którymi pokłóciłem się tutaj, a przeprosiłem tutaj. Na deser zaś McDonald’s proponuje baton Mars produkowany przez (nomen omen) Mars Polska, w dwóch odsłonach: McFlurry(6.90zł/442kcal) i (nomen omen) Deser Lodowy(6.90zł/498kcal).
Smacznego!

Tomek Mędrek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *