Uncategorized

Dlaczego ToMędrek?

ToMędrek, z jakiego powodu postawiłem na taką  nazwę bloga?ToMedrekOtóż żółwiem nie jestem już od długiego czasu, 95% znajomych, z którymi mam kontakt obecnie dopytuje skąd się to wzięło. W czasach licealnych codziennością było to, że tak mnie nazywano. Teraz sytuacja się zmieniła, na pewno nieutożsamianie się ze swoim pierwszym dzieckiem, jakim jest Żółw ocenia… nie jest najwygodniejszą sytuacją i niezbyt dopinguje mnie do kontynuowania tego projektu.
Nowy Rok to nowe rozdanie, za dwa miesiące piąte urodziny żółwia a teksty na blogu pojawiają się efemerycznie. Jak wspomniałem, już od jakiegoś czasu żółwiem się nie czuję, dlatego też zacząłem zmieniać swój image w serwisie Instagram. Dalej z tymi zmianami idąc, chciałbym wrócić do konkretnego pisania dla Was, drodzy Czytelnicy, byście wiedzieli gdzie można zjeść i co można wypić.
Na pewno przesunięcia w sferze pożywienia nie będzie, nadal priorytetem będzie mięso, będą często pojawiać się teksty na temat sieciówek. Pewnym novum będzie zakładka gdzie na własną rękę, z doświadczeniem jakie posiadam obecnie, będę opisywał piwa (głównie polski oraz zagraniczny craft).

Przez jakiś czas domena tomedrek.stronazen.pl będzie funkcjonować osobno, na pewno część tekstów będę przenosił na inną domenę, gdzie na wordpressowej platformie będę tworzył nowe teksty i cała witrynę od zera. To kolejny sposób by niejako odświeżyć skuteczniej swoją działalność.

Materiału na teksty, oceny, recenzje na pewno nie zabraknie. Będę Was raczył opisem wnętrz, odczuć sensorycznych, wizualnych, swoich przemyśleń na pewne tematy a może i wkroczę na ścieżki recenzowania produktów z innych branż. Na pewno jako ToMędrek nie mam zamiaru się ograniczać w przekazywaniu swoich odczuć dla Was, bo w życiu realnym jest podobnie a ToMędrek to Tomek Mędrek, a Tomek Mędrek to ja.

Oczywiście zrozumiem, jeżeli ktoś po tym jak przez długi czas obserwował żółwia, poczuje, że ToMędrek to nie jest to czego szuka w internetach. W takim wypadku spodziewam się, że część osób może nową formułę opuścić, niemniej liczę na zrozumienie – zmiany w życiu każdego z nas są nieuniknione, a kiedyś każdy dojrzewa, nawet ja.

Tomek Mędrek

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *