KFC|Sieciówki

Jak w KFC Przeskoczyłem Kolejkę.

Przeskocz Kolejkę (19)Część z nas nie lubi czekać, prawdopodobnie nawet duża część. Jednak lwia część z tej dużej części z nas nie lubi też spieszyć się, biegać albo skakać by nie czekać. Bieg przez płotki czy skok w dal jest nam obcy, ostatni raz robiliśmy to na lekcjach wychowania fizycznego w gimnazjum. Jeżeli już skaczemy to po dwa schodki, bo ktoś nieodpowiednio zaprojektował te na klatce lub omijamy kałużę, przeskakując nad nią. Nie są to jednak przygody, które sprawiają, że czujemy się wyjątkowi lub wywołujące dreszcz emocji.
By jednak nadać naszemu życiu kolorytu i sprawić, że na zdobycie jedzenia nie będziemy musieli czekać ani chwili, KFC wprowadziło dla nas możliwość Przeskoczenia Kolejki w swojej aplikacji na smartfony. Zanim jednak opowiem Wam o tym na czym to z grubsza polega oraz podrzucę link do youtube’owego instruktażu, muszę tylko wyrazić swoje zdziwinie. Po tym jak skorzystałem ze wspomnianej opcji poczułem, że czegoś takiego na rynku bardzo, bardzo brakowało. Z tego co słyszałem za granicą ktoś już tego typu próby podejmował, ale w Polsce to KFC zdecydowało się na ten pionierski krok. Słusznie, bo to co oferuje funkcjonalność Przeskocz Kolejkę, to… ale może o tym za chwilę.

Wyobraź sobie, że wybierasz się do jednej z wielu Galerii Handlowych w mniejszym czy większym polskim mieście. Jest sobota, dzień sądny w tego typu przybytkach, kolejki do kas w sklepach odzieżowych z godziny na godzinę staja się coraz dłuższe, już nie wspominając o tych w food courcie. Wygląda na to, że każdy przyszedł tu zjeść obiad a dopiero przy okazji zrobić zakupy. Chodzisz sobie po galerii, w najbardziej odpowiednim dla Ciebie momencie wyciągasz z kieszeni tajną broń. Smartfon, wyposażony w aplikację KFC Polska. Przygotujcie się na skok w nadprzestrzeń, prawie jak w Gwiezdnych Wojnach.Przeskocz Kolejkę 1Zaczynamy od wybrania interesującej nas opcji czyli Zamów i odbierz w restauracji. Przeskocz kolejkę!
Potem scrollujemy ile chcemy, góra, dół, mamy zakładki u góry, które sprawiają, że przeglądane menu jest czytelne i łatwo dobrać nam to na co mamy ochotę. W takiej sytuacji nigdy nie pominę króla polskich sieciówek czyli Grandera, niegdyś zwanego Texasem. Obecnie dzięki kuponom już za 13.95zł zjem go z porcją frytek.Przeskocz Kolejkę 2Opcją, na którą warto zwrócić uwagę przy przeglądaniu menu to opcja stworzenia kubełka, wedle własnych upodobań. Osobiście korzystam z niej czasem, bo mam wtedy możliwość dobrania kawałków kurczaka z kukurydzą czyli produktów, które uwielbiam w parze.
Bez przerwy posiadacie wgląd do cen poszczególnych artykułów, poglądu swojego koszyka, więc raczej niemożliwym jest się w aplikacji zagubić. nawigowanie pomiędzy opcjami oraz wyszukiwanie interesujących nas produktów jest bardzo łatwe.Przeskocz Kolejkę 3

Przeskocz Kolejkę 5Po wybraniu interesujących nas dań nadchodzi najlepsze z tego co funkcja Przeskocz Kolejkę nam oferuje. Możemy bowiem w tym momencie wybrać sposób zapłaty, PayU lub kartą przy odbiorze – nie obawiajcie się, nie będziecie musieli stać w kolejce by zapłacić kartą przy kasie. Przy odbiorze zapłacicie na stanowisku wydawania jedzenia. Jeszcze szybsza i wygodniejsza jest opłata dokonana za pomocą systemu PayU, wystarczy mieć tam swoje konto. Możemy również wybrać godzinę, na którą zamówienie ma być gotowe. Niekoniecznie musi być to na zaraz. Otrzymujemy numer i o ustalonej godzinie, o której informuje nas aplikacja meldujemy się pod tablicą, wyświetlającą listę zamówień, które są w przygotowaniu i te gotowe. Nasze zamówienie jest oznaczone dodatkowo ikonką smartfona, by łatwiej było je odnaleźć. Całość trwa niesamowicie krótko, nie trzeba czekać, przeciskać się, denerwować, że ktoś wszedł nam w kolejkę czy 10 minut spędza na decydowaniu przy kasie co wziąć. Ba, nie trzeba mieć nawet przy sobie portfela by zjeść, wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją. Jedyne co może trwać długo to wybór tego co chcielibyśmy skonsumować, bo menu w sieci KFC jest dosyć obszerne.Przeskocz Kolejkę 4Nie potrafię zrozumieć czemu nikt na to nie wpadł wcześniej, to jest tak genialne w swojej prostocie a dodatkowo przenosi określenie fast food na jeszcze wyższy poziom. Czas spędzony w irytujących kolejkach możemy wreszcie puścić w zapomnienie i przeznaczyć go na to co lubimy. Osobiście, już na pewno nie zamówię KFC stacjonarnie w inny sposób, od teraz to jest jedyna opcja jaka wchodzi w grę i jestem pewien, że po lekturze tego tekstu jest to dla Was całkowicie zrozumiałe, drodzy Czytelnicy.

Dla zainteresowanych instrukcje z instrukcji obsługi na Youtube tutaj. Na koniec zawsze warto pochwalić się na InstaStories, co nie?

Tekst powstał przy współpracy z marką KFC.

 

Tomek Mędrek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *